Loading the content... Loading depends on your connection speed!

پچ کورد ۳ متری داپلکس LC به LC

پچ کورد ۳ متری داپلکس LC به LC

Availability: 20 در انبار

پچ کورد ۳ متری مالتی مود داپلکس LC به LC فیبر نوری

CORNING | 050502Q5Z20003M | Fiber Patch Cord, OM4, 2-Fibers, LC Duplex To LC Duplex, Zipcord Tight-Buffered Cable, 2.0mm Legs.50um Clearcurve Multimode, LSZH, Aqua, 3m


در انبار موجود نمی باشد
شناسه محصول: pishro-1018. دسته: . برچسب: , .
توضیحات

مشخصات محصول

Simple Button

“کابل های پچکورد عموما برای اتصالات غیر دائمی بین پچ پنل ها ، تجهیزات انتقال و غیره مورد استفاده قرار می گیرد . زمانی که محل و فواصل دقیق تجهیزات مشخص شد و مسیرمناسب برای عبور کابلها تعیین گردید ، با استفاده از کابل های از قبل مونتاژ شده ، نصب سیستم کابل کشی در هر متراژی به سرعت انجام می شود . این نوع کابلها قابلیت “plug & play” را به صورت کامل ارائه می دهد .”


پیوست ها  : 

 فایل dateSheet این محصول

۰۵۰۵۰۲Q5Z20003M



پچ کورد LC با کانکتور LC خاتمه می یابد. LC مخفف کانکتور لوسنت (Lucent) است. کانکتور LC به سبک ساختار فشار و چفت شدن می باشد این نوع دارای بدنه پلاستیکی و فرول با اندازه دقیق ۱٫۲۵mm و با جنس سرامیکی است. پچ کورد نوری نوع LC یک نوع محبوب پچ کورد نوری است که فرم کوچک دارد و باعث کاهش اشغال فضا می شود و این نوع به طور گسترده ای برای نصب و راه اندازی مناطق پرتراکم و کم حجم استفاده می شود. پچ کورد LC از یک فرول ۱٫۲۵ میلی متر استفاده می کند، که به اندازه نصف پچ کورد ST است. این پچ کورد در وضعیت سینگل مود عملکرد بسیار خوبی دارد و مورد علاقه اکثر افراد می باشد و مصرف بالایی دارد. پچ کورد LC با استانداردهای IEC و Telcordia، ANSI / EIA / TIA مطابقت دارد. کانکتور پچ کورد LC هم برای سایز ۱٫۶ mm/2.0mmو همچنین برای سایز ۳٫۰mm استفاده می شود.

 

اطلاعات بیشتر

اطلاعات تکمیلی

برند

Corning

شماره قطعه

050502Q5Z20003M

ابعاد

3 متر

نوع کانکتور کابل

LC Duplex To LC Duplex

نوع کابل

OM4

تعداد فیبر

2 فیبر

اندازه کانکتور

2.0 میلی متر

نظرات (0)

نظرات

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که برای " پچ کورد ۳ متری داپلکس LC به LC " دیدگاهی را ارسال می کنید

*

Mobile version: فعال