Loading the content... Loading depends on your connection speed!

پچ کورد ۳ متری فیبر نوری LC-SC OM4

پچ کورد ۳ متری فیبر نوری LC-SC OM4

قیمت :

875,000 تومان
Availability: 5 در انبار

پچ کورد ۳ متری فیبر نوری کورنینگ  LC-SC OM4

CORNING | 055702Q5Z20003M | Fiber Patch Cord, OM4, 2-Fibers, LC Duplex To SC Duplex, Zipcord Tight-Buffered Cable, 2.0mm Legs.50um Clearcurve Multimode, LSZH, Aqua, 3m



شناسه محصول: pishro-1022. دسته: . برچسب: , .
توضیحات

مشخصات محصول

” سیستم کابل Corning شامل خط کاملی از کانکتورها و کابل های کارخانه ای می باشد که از فیبر تک رشته ای تا چندین رشته فیبری را ارائه نموده است .Corning به عنوان پیشرو در عرصه تولید کابل ، عملکرد اتصال بی نظیر را در رابطه با محصولات دیگری که استانداردهای صنعت در زمینه ی Reflectance و Insertion loss را دارند را تضمین می نماید. ”


پیوست ها  : 

 فایل dateSheet این محصول


 

اطلاعات بیشتر

اطلاعات تکمیلی

برند

Corning

شماره قطعه

055702Q5Z20003M

ابعاد

3 متر

نوع کانکتور کابل

LC Duplex To SC Duplex

نوع کابل

OM4

تعداد فیبر

2 فیبر

نظرات (0)

نظرات

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که برای " پچ کورد ۳ متری فیبر نوری LC-SC OM4 " دیدگاهی را ارسال می کنید

*

Mobile version: فعال